In het kort
Duur:
Kosten:

Grip op je dip
Ben je tussen de 16 en 25 jaar en zit je al een tijdje niet zo lekker in je vel? Heb je misschien net even iets te veel meegemaakt? Je bent niet de enige!
Het kan zijn dat je daardoor last hebt van sombere buien, geen zin hebt om dingen te ondernemen, of dat je jezelf steeds vaker betrapt op negatieve gedachten over jezelf of over de wereld om je heen. Kortom: je hebt het gevoel de grip op jezelf, op de dingen om je heen kwijt te zijn.
Wil je daar zelf iets aan doen, wil je weer lekker in je vel zitten, meer jezelf zijn, een beetje makkelijker door het leven gaan? Wil je meer grip krijgen op jezelf, op je gevoel en op de dingen die om je heen gebeuren? Dan zit je bij ons goed!
Kijk voor meer informatie op de website van Grip op je dip.
Wij gebruiken cookies om gepersonaliseerde inhoud te leveren, trends te analyseren, de site te beheren, de bewegingen van de gebruiker op de site te volgen, en demografische informatie te verzamelen over ons gebruikersbestand in zijn geheel. Accepteer alle cookies voor de best mogelijke ervaring op onze website of beheer uw voorkeuren. Raadpleeg ons beleid